182. Koledníci
Autor: Jan Slabák
(1941 Kelčany)
volný list, signováno vpravo dole
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč