149. Z Bavor
Autor: František Peřina
volný list, na reversu anotováno, signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč