Zátiší s maskou

Autor: Alex André Avxente
(1907 - 1984)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 57 cm

Konec dražby: 11.07.2022 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč