84. Jabloň
Autor: Věra Martinková
(1948 Vysoké Mýto - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1988
Šířka: 18 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 42 x 36 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč