7. Ležící žena

Autor: František Matoušek
(1901 Vysoké Mýto - 1961 Praha)

Signováno ligaturou vlevo dole, rámováno, na reversu signováno autorem. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44 x 52 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:03 SELČ

Zbývá: 16d 7h 31m 10s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč