7. Ležící akt
Autor: František Matoušek
(1901 Vysoké Mýto - 1961 Praha)
Signováno ligaturou vlevo dole, rámováno, na reversu signováno autorem
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44 x 52 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč