116. Námaha

Autor: Grgeljac Zlatko

Signováno a datováno, zespodu autorský štítek
Technika: dřevořez, datace: 1975
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:57 SELČ

Zbývá: 16d 8h 18m 40s

Vyvolávací cena: 800 Kč