183. Květina ve váze

Autor: Ingrid Årfelt
(1923 Stockholm - 1999 Öregrund)

Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 54,5 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč