354. Snopy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 35 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč