Odpočinek u potoka

Autor: Weger
(1888 Holandsko - )

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 105 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč