47. Vandrovník
Autor: Weger
(1888 Holandsko - )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 57 cn
Konec dražby: 10.11.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč