32. Norra uddens fyr, Lange Erik
Autor: Gustaf Svensson
(1893 Švédsko - 1957)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč