222. Krajina
Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 98 cm, výška: 75 cm, rámování: 80,5 x 103,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč