248. Potok v lese
Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 88 x 112
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč