355. Stařec na poli
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1892
Šířka: 18,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 18:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč