90. Studie Franty Urbana

Autor: Marie Urbanová - Zahradnická
(1868 Praha - 1945 Praha)

Na reversu autorský přípis a datace. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1942
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč