160. Abstraktní krajina

Autor: František Hodonský
(1945 Moravský Písek)

Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/28. Na reversu PF 1990 Franta Eva. Volně v paspartě.
Technika: dřevořez, datace: 1990
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 31 cm

Konec dražby: 11.07.2022 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč