Děvčátko se srpem

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 42 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč