20. Venuše a Adonis - XL FORMÁT
Autor: F. Braun
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 106 cm, výška: 68 cm, rámování: 78 x 115 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč