181. Laadkal
Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 41 x 51 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč