Dostihy

Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)

Domalovávaná litografie, signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 18/30, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 2002
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 46,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč