105. Cestou k moři
Autor: Paavo Sarelli
(1924 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 49 x 69 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč