13. Die Schatzgraeber
Autor: Oskar Larsen
(1882 Vídeň - 1972 Vídeň)
Na reversu štítek s vysvětlivkou nabytí obrazu předchozím majitelem. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč