631. Lov aligátora

Autor: Oskar Larsen
(1882 Vídeň - 1972 Vídeň)

signováno vpravo dole, na reversu celní rakouská razítka
Technika: olej na kartonu
Šířka: 97,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 113 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 23 000 Kč