14. Borovicový les - XL FORMÁT

Autor: Anders Kallenberg
(1834 Burlöv - 1902 Stockholm)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 95,5 cm, rámování: 114 x 102 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 11.07.2022 20:06 SELČ

Zbývá: 15d 7h 46m 6s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč