14. Borovicový les - XL FORMÁT
Autor: Anders Kallenberg
(1834 Burlöv - 1902 Stockholm)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 95,5 cm, rámování: 114 x 102 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 11.07.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč