131. Potok
Autor: Peter MacNab
(1732 Glasgow)
signováno vlevo dole, rámováno, přisouzeno autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 61 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč