145. Před hodinou baletu

Autor: Kurt Lundberg
(1925 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 21:12 SELČ

Zbývá: 15d 7h 45m 49s

Vyvolávací cena: 1 600 Kč