147. Krajina
Autor: Sascha Juritz
(1939 Rietschen, Německo - 2003 Frankfurt, Německo)
na reversu štítek s informacemi o autorovi, rámováno
Šířka: 27,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč