Krajina s jezerem

Autor: Lothar Rudolf Meilinger
(1887 - 1935)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč