13. Krajina s jezerem
Autor: Lothar Rudolf Meilinger
(1887 - 1935)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč