Horský potok v severním Walesu

Autor: Arthur Lupton

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč