53. Pohled na pražské památky
Autor: Jiří Peca
(1952 Sirákovice, Golčův Jeníkov)
barevná litografie, stylizovaný pohled na pražské památky, signováno a datováno UD tužkou, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1985
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 72
Konec dražby: 05.12.2017 18:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč