45. Modelka

Autor: Ragnhild Hector-Olsson
(1902 Malmö, Švédsko - 1991 Stockholm, Švédsko)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1947
Šířka: 54,5 cm, výška: 71,5 cm, rámování: 75 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč