36. Kytice
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1964
Šířka: 27,5 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč