Andělský výjev

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 19,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 53 x 37,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč