360. Andělský výjev
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 19,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 53 x 37,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč