145. Ležící dívka
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
signováno a datováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 9,5 cm, výška: 11 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč