Akt I.

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

Signováno a datováno veprostřed dole, číslováno 36/100, volně v paspartě, nerámováno
Technika: litografie, materiál: papír, datace: 1977
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 22,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč