177. Žena v kroji
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 140/200, přiloženo věnování
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 8 cm, výška: 12 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč