Ležící dívka

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

signováno a datováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 9,5 cm, výška: 11 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč