Hvězda nad Betlémem

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

signováno a datováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 9 cm, výška: 16 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč