225. Hvězda nad Betlémem
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
signováno a datováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 9 cm, výška: 16 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč