Národní divadlo

Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1997
Šířka: 8,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 17:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč