72. Vzpomínka
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
signováno a datováno tužkou dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 45,5 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 77 x 63 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.04.2019 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč