87. Zátiší se šálkem
Autor: Albert Liedbeck
(1880 - 1955)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč