138. Zátiší
Autor: Jiří Rejžek
(1913 Strakonice - 1986 Strakonice)
Signováno na reversu, rám poškozen
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 27,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč