215. Zátiší

Autor: Jiří Rejžek
(1913 Strakonice - 1986 Strakonice)

Signováno na reversu, rám poškozen
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 27,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč