79. Dívka v kroji
Autor: Jaroslav Mašek
(1914 Dvůr Králové nad Labem - 1973 Mladá Boleslav)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 49 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč