Mapa Von Waldeck

Autor: Pieter van den Keere
(1571 Gent, Belgie - 1646 Gent, Belgie)

Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 17. století
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 48 x 34 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč