Tetřevi na louce s břízkami

Autor: Otakar Homoláč
(1911 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč